دسته بندی محصولات

سبد خرید شما خالی می باشد

با اطمینان از راکولو استوک بخرید

محصولات استوک همواره یکی از زمینه‌های اصلی فعالیت مجموعه راکولو بوده و ما در مجموعه خود سعی کردیم طبق تجربه چندین و چندساله خود به صورت تخصصی به این حوزه نگاه کنیم.

خرید محصولات استوک مرغوب و مطمئن همیشه کار دشواری بوده و خرید اینترنتی این نوع محصول حتی سخت‌تر از خرید حضوری این محصول می باشد. ما در مجموعه راکولو فرایند هایی را در نظر گرفته‌ایم تا خرید محصولات استوک با اطمینان هرچه بیشتر انجام شود.

⬇️ اطلاعات بیشتر ⬇️

قدم اول: پردازش

تمامی محصولات استوک در ابتدای ورود به مجموعه ما توسط همکاران فنی ما بر اساس چک لیست های از پیش تعریف شده بررسی تست و سرویس می شوند.

و محصولات دارای ایراد جدا و پس از تعمیر و یا رفع مشکل به صورت جداگانه و با قیمت گذاری متفاوت به فروش می رسد.

قدم دوم: ایجاد کاتالوگ

پس از بررسی فنی و تایید سلامت محصول همکاران ما در صورت نیاز محصولات را جهت تصویربرداری به آتلیه می برند و پس از تصویربرداری محصولات در کانال های مختلف فروش ما مانند وبسایت، فروشگاه فیزیکی و شبکه های اجتماعی قرار می گیرند. و شما مشتریان عزیز می توانید از طریق هر یک از این کانال های فروش محصولات استوک را از ما خریداری کنید.

قدم سوم: ارسال ویدئو تست

یکی از مزایای خرید حضوری محصول استوک امکان تست و دیدن محصول از زوایای مختلف می‌باشد که به خریدار کمک می کند محصول را با اطمینان بیشتری خریداری کند. ولی این امکان در روش معمول خرید اینترنتی مهیا نمی باشد.

برای رفع این کمبود مجموعه راکولو پس از ثبت سفارش کالای استوک، ویدئو تست و تصاویر واقعی از محصول را به مشتری ارسال می‌کند و تنها پس از تایید ظاهری و فنی محصول توسط مشتری ارسال صورت می‌گیرد.

قدم چهارم: مهلت تست

تمامی محصولات استوک در مجموعه ما بسته به نوع شامل مهلت تست حداقل ۲۴ ساعته می باشند. و درصورتیکه محصول ارسالی مغایرتی با ویدئو تست ارسالی داشته باشد و یا مشکلی داشته باشد که قبل از تایید سفارش ذکر نشده باشد می توانید پس از هماهنگی با پشتیبانی محصول را به ما برگردانید و محصول جایگزین دریافت کنید و یا وجه خود را پس بگیرید.

با اطمینان از راکولو استوک بخرید

مجموعه راکولو با چندین سال تجربه در زمینه فروش محصولات استوک با ایجاد این فرآیند که از لحظه ورود محصول به مجموعه ما تا رسیدن محصول به دست مشتری را شامل می‌شود. باعث شده تا مشتریان حضوری و غیرحضوری ما با اطمینان خاطر هرچه بیشتر از ما محصول استوک خریداری کنند و دغدغه های رایج خرید محصول استوک را نداشته باشند.

خرید محصولات استوک

راکولو

خرید اینترنتی لذت بخش